Kavel 72
Μαζί είμαστε δυνατοί!
Πέρυσι συνοδεύσαμε πολλές παρτίδες με ένα κείμενο στα ουκρανικά. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα αυτή η τοποθεσία να δέχεται επίθεση από Ρώσους τρολ για ένα χρόνο. Σε ένδειξη διαμαρτυρίας, αυτό το κείμενο θα συμπεριληφθεί σε διάφορες γλώσσες με τις παρτίδες που ο Alla Tarhonska, ο οποίος διέφυγε από τη ρωσική βία, έχει διαθέσει για τη δημοπρασία μας. Ειρήνη στη γη!
![](https://i1.wp.com/vriendenurbanuskerknes.nl/wp-content/uploads/2023/12/40548300-a375-4632-a447-b9cb7dc22723.jpg?fit=1024%2C237&ssl=1)
Je kunt nu online je bod uitbrengen. Tijdens de live veiling op 16 december 2023 wordt deze kavel afgeslagen.
Twee landen naast elkaar 15 euro